ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ
Ми дуже цінуємо наших клієнтів і хочемо, щоб Ви завжди користувалися нашим продуктом із задоволенням та поверталися до нас знову.

Для цього ми працюємо, робимо дієву та сучасну косметику та прагнемо надавати найкращий сервіс, справедливі ціни на наші продукти, та найкраще співвідношення ціни / якості.

І щоб наші засоби ще більше Вас радували, та були більш доступні ми започаткували на Alanakosmetiks програму лояльності у вигляді бонусів, згідно якої кожен клієнт отримує знижку в залежності від сукупної вартості усіх його попередніх замовлень.

Бонуси нараховуються при завершенні кожного замовлення (статус "Виконано") та накопичуються на особистому рахунку зареєстрованого покупця.
Витрата бонусів – 1 гривня - 1 бонус.
Витратити бонуси можливо після закінчення квартала, та діятимуть протягом 60 днів.
Бонуси не можуть бути переведені в готівку.
Бонуси можна витратити тільки на оплату замовлень у розмірі 20%

Наприклад, за 4 квартал 2022 року клієнт зробив сумарно замовлень на 10000 грн, за що на особистий рахунок було нараховано 1000 бонусів.
У січні 2023 року клієнт зробив замовлення на 2000 грн і скористався правом розрахуватися бонусами, а саме 20% від суми замовлення (400 грн)було списано з бонусного рахунку, а 80% від суми замовлення (1600 грн) було оплачено на рахунок компаніі. Залишок у розмірі 600 бонусів він має право використати до 31 березня 2023 року.

Також, в кожне замовлення ми додаємо пробніки, а у великі замовлення - подарунки. А також одним із головних бонусів є лояльність та індивідуальний підхід до клієнта, консультація до кожного замовлення, що дозволяє придбати тільки ті засоби, що Вам потрібні, та будуть працювати максимально еффективно. Нічого зайвого.
Наше виробництво та онлайн-магазин постійно удосконалюється, розвивається, ми працюємо, щоб якомого більше дівчат та жінок виглядали доглянутими та красивими, і косметологічний ринок змінюється, тому ми залишаємо за собою право, у разі необходності, вносити зміни і до нашої програми лояльності.