Етапи ранкового догляду за обличчям

Ранковий догляд за обличчям  - це не складно. Регулярний догляд за обличчям вранці займає 3-5 хвилин ранкового часу, та позбавляє при цьому від багатьох проблем зі шкірою. А ще - дарує свіжий та доглянутий вигляд вашому обличчю.

Крок 1. Очищення

Для ранкового догляду підійде ваш улюблений засіб для очищення шкіри. Гель, пінка, молочко або баттер.

Ми рекомендуємо гідрофільну олійку для ранкового очищення шкіри, також по ній можна зробити легкий масаж, щоб пробудити шкіру, позбавитися від набряклості, додати пружності.

Чому потрібно очищати шкіру? Вранці важливо прибрати з обличчя накопичений себум (продукт виділення сальних залоз, який робить шкіру жирною), залишки доглядових нічних косметичних засобів і пил. Це освіжає шкіру, допомагає уникнути запалень, освіжає

Як це робити? На злегка вологе обличчя нанести гідрофільну олійку (або ваш улюблений очищаючий засіб), помасувати шкіру по масажним лініям, змити водою.

Крок 2. Тонізація

Тонізація — це не тільки про вирівнювання РН балансу шкіри. Це про додаткове зволоження, посилення дії інших доглядових засобів.

Як це робити? Просто розпилити тоік на обличчя. Або розпилити на пальці чи ватний диск, протерти обличчя. Почекати, доки тонік трішки вбереться шкірою.

Крок 3. Сироватка

Сироватка - це активний концентрований засіб для догляду за шкірою. 

Для ранкового догляду підходять сироватки з вітаміном С, що нейтралізує шкідливий вплив сонячних променів, зволожуючі сироватки ("Морська царівна"), сироватки для сяяння шкіри ("Біле золото" сироватка)

Чому варто використовувати сироватку? Сироватка вирішує конкретні проблеми зі шкірою - це зволоження, ліфтинг, освітлення, висипання та ін. 

Як це робити? За допомогою піпетки нанеси кілька крапель засобу на шкіру, рівномірно розподілити його по всій поверхні легкими рухами і почекати секнд 30, доки засіб вбереться шкірою.

Крок 4. Сироватка та крем під очі

Щоденний догляд за обличчям обов'язково має включати догляд за шкірою навколо очей — ця зона особливо чутлива і потребує спеціальних засобів.

Коли необхідна сироватка під очі? Сироватка під очі створена для додаткового догляду за зоною навколо очей після 40 років. Вона допомагає позбутися набряклості, мілких зморшок, зволожить шкіру. Краще сироватка працює вночі, але для інтенсивнішої дії можна додати її і для ранкового догляду.

Чому необхідно наносити крем під очі? Крем для повік створений спеціально для цієї ніжної зони і допомагає запобігти появі мімічних зморшок і темних кіл під очима. 

Як це робити? Нанести крапельку сироватки під очі, розподілити її під очима. Через секунд 10 нанести крапульку крему під очі, розподілити похлопуючими рухами навколо очей.

Крок 5. Крем для обличчя

Денний крем має зволожувати вашу шкіру, захищати від впливу навколишнього середовища - вітру, холоду, морозу або сонячних променів.

Чому потрібно зволожувати шкіру? Зволожена шкіра виглядає доглянутою та здоровою. Таож зволоження запобігає як утворенню висипань та подразнень, так і передчасному старінню шкіри.

Як це робити? Крем необхідно наносити мінімум за 30 хвилин до виходу на вулицю. Нановити масуючими рухами на обличчя, невелику кіоткість крему. Так, щоб крем всотувався у вашу шкіру не більше, ніж 1 хвилину. Залишки крему, що не ввібрався, потрібно промокнути серветкою.

Доглядати за шкірою просто та приємно!