Особливості сухої шкіри обличчя

Суха шкіра – це тип шкірного покриву, її характеризує видима відсутність пор на обличчі. Пори виробляють мало жиру, тонкий ліпідний шар, як і сама шкіра.


Власниці сухої шкіри рідко мають прищі навіть у підлітковому віці.

У юному віці з сухою шкірою практично немає проблем, але з віком вона нагадує про себе стягнутістю, іноді навіть лущенням або куперозом (судинна сіточка на обличчі, ламкість капілярів, почервоніння). І, така тонка і приваблива в юності шкіра більш схильна до появи ранніх дрібних зморшок, якщо її не доглядати, то стане схожа на м'ятий сигаретний папір.


А ще крім віку є багато факторів, що провокують ще більшу стягнутість - недостатнє вживання води, неправильне харчування, різні захворювання, неправильний догляд, робота з хімічними речовинами та ін.

Правильний догляд за сухою шкірою обличчя

Очищення - для сухої шкіри підійде молочко для вмивання, там найбільша кількість олій, вони потрібні вашому ліпідному шару, Пінка, гель і міцелярна вода теж підійдуть, але з маркуванням "для сухої шкіри" і без агресивних очисників у складі ( сториз).
Пару разів на тиждень можна додати Убтан або Гідрофільна олія для вмивання. І, найголовніше – всі ці засоби необхідно змивати!


Тонізування - тонік, дуже бажано зволожуючий і з натуральним складом.

І подружитеся з зволожуючими сироватками - гіалуронка, фукогель дуже добре, гліцерин - терпимо, різним гліколям - відмовити.


Зволоження - ваш улюблений супутник життя, крем зволожуючий та поживний, влітку сонцезахисний. Крем повинен бути на натуральній основі, добре, якщо буде мати зволожуючі компоненти, натуральні рослинні олії, що створюють плівочку на шкірі та не дають випаровуватися волозі. Також добре, якщо крем містить цераміди, натуральні емоленти.

Додатковий догляд:

Маски зволожуючі - 2-3 рази на тиждень, зволожуємо та підживлюємо шкіру.

Пілінг 1 раз в тиждень.