Пінка або молочко для очищення чутливої шкіри

Почнімо з очищення шкіри
Очищати чутливу шкіру потрібно дбайливо, бажано поменше до неї торкаючись.
Для цього підійде Пінка для вмивання або ніжне молочко.
Молочко чи міцелярку потрібно змивати водою.

Подивіться на склади, там точно є ПАР (піноутворювач), ну або ПЕГ (піноутворювач або розчинник). М'який не агресивний ПАР не нашкодить вашій шкірі, якщо його змитиме, але дратуватиме і пересушуватиме, якщо його залишити.

Тонік

Для чутливої шкіри ніжний тонік із гідролатів ромашки, календули, кропиви, деревію або лаванди. Він заспокоїть вашу шкіру та додатково зволожить. Це вашій шкірі точно зайвим не буде. Або заспокійливий фітотонік із каламіном. Це мінерал, який миттєво заспокоює подразнення шкіри.

Сироватки

З сироваток - особливо в період гострої чутливості до вашої шкіри підійдуть зволожуючі з гіалуронкою, натуральним зволожуючим фактором, фукогелем, бета-глюканом, гелем алое-вера, бісарбололом та ін., або ж заспокійливі, що знімають подразнення.
Якщо ліфтинг - то найкраще бакучиол, це рослинний аналог ректинолу, м'якший, що не викликає подразнення. але працюючий.

Креми для чутливої шкіри

І особливу увагу приділіть крему, ваш денний крем повинен допомагати відновлювати ліпідний шар, а також створювати захисну плівочку, яка утримує вологу всередині і захищає від зовнішнього впливу, імітуючи таким чином захисний шар шкіри, який у вас ослаблений.
Шукайте в кремах керамідні комплекси, сквалан, лецитин, вітаміни А, Е, F, а також олії ШІ, жожоба, авокадо, примули вечірньої, багаті на лінолієву кислоту.

А ось нічний крем має зволожувати або стимулювати синтез колагену, завдяки чому ваша шкіра відновлюватиметься.
Це пептиди, різні мінеральні, протеїнові комплекси, екстракти водоростей, червоної чи чорної ікри, протеїни пшениці, кунжуту та ін.
Тільки це все, про чутливу шкіру, не плутати з атопічною.
Це до речі захворювання та діагноз ставить лікар.
І нижче дивіться добірку засобів для чутливої шкіри.